Villa Chrisdina

Belangrijkste voorzieningen

  • 115 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    De 115 m² Villa Chrisdina Nymfai heeft een zwembad, is geschikt voor maximaal 6 personen en ligt op circa 4 km van de Church Ipapantis. De villa biedt een bubbelbad en bevindt zich binnen 10-minuten rijafstand van het Roda-strand.

    De Nymfes Waterval is op circa 2 km afstand gesitueerd. Deze villa biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Hydropolis Water Park, op 15 minuten rijden.

    De 3-slaapkamer Villa Chrisdina beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    De accommodatie biedt een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei voor gebruik door gasten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 03:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer1272550

    Kameropties bij Villa Chrisdina Nymfai

    De 3-slaapkamer Villa Chrisdina beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Chrisdina Nymfai Wastafels foto Villa Chrisdina Nymfai Kamer foto Villa Chrisdina Nymfai Bedden foto Villa Chrisdina Nymfai Wastafels foto Villa Chrisdina Nymfai Kamer foto Villa Chrisdina Nymfai Interieur foto Villa Chrisdina Nymfai Interieur foto Villa Chrisdina Nymfai Kamer foto Villa Chrisdina Nymfai Interieur foto Villa Chrisdina Nymfai Kamer foto
    Villa met Drie Slaapkamers

    Grootte: 115 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Chrisdina Nymfai

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa Chrisdina Nymfai

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in deze villa?
      Ja, een complete keuken, samen met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei, is beschikbaar in deze villa.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Villa Chrisdina?
      In Villa Chrisdina kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Villa Chrisdina?
      Gasten van Villa Chrisdina kunnen onder andere de Church Ipapantis (4 km), het Roda-strand 4,1) en de Nymfes Waterval 2) verkennen.
    • Beschikt Villa Chrisdina over spa?
      Degenen die in Villa Chrisdina verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Chrisdina Nymfai